Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+6
Przejdź do mapy serwisu Alt+8
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Nowej Rudzie
Menu góra
Strona startowa Gmina Miejska Nowa Ruda Urząd Miasta Wykaz telefonów
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Wykaz telefonów, bieżące, menu 76 - BIP - Gmina Miejska Nowa Ruda”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Wykaz telefonów

Wykaz telefonów

WYKAZ TELEFONÓW URZĘDU MIEJSKIEGO W NOWEJ RUDZIE

Sekretariat
ul. Rynek 1, piętro II, pokój nr: 13
telefon: +48 74 872 0315
fax: +48 74 872 22 68
Ewa Kieża-Denysiewicz
e-mail: miasto@um.nowaruda.pl

Burmistrz
ul. Rynek 1, piętro II, pokój nr: 13
telefon: +48 74 872 0315
fax: +48 74 872 22 68
Burmistrz Tomasz Kiliński
e-mail: burmistrz@um.nowaruda.pl 

Z-ca Burmistrza
ul. Rynek 11, piętro II, pokój nr: 203
telefon: +48 74 872 0356
Marzena Wolińska,
e-mail: marzena.wolinska@um.nowaruda.pl

Sekretarz Miasta
ul. Rynek 1, piętro I, pokój nr: 5
telefon: +48 74 872 0304
Małgorzata Łazorko-Jańska
e-mail: sekretarz@um.nowaruda.pl 

Skarbnik Miasta
ul. Rynek 1, piętro I, pokój nr: 10
telefon: +48 74 872 0314;
Jan Szeląg
e-mail: skarbnik@um.nowaruda.pl

Biuro Obsługi Samorządu
ul. Rynek 1, piętro II, pokój nr: 15
telefon:+48 74 872 0316;+48 74 872 0360
osoby:  Justyna Caban, Katarzyna Kochajkiewicz
e-mail: brm@um.nowaruda.pl


WYDZIAŁ FINANSÓW GMINNYCH

Z-ca Skarbnika
ul. Rynek 1, piętro I, pokój nr: 10
telefon:+48 74 872 0314
Sebastian Dominiak
e-mail: wfg@um.nowaruda.pl

Główny Księgowy
ul. Rynek 1, piętro I, pokój nr: 10
telefon:+48 74 872 0313
Małgorzata Ziental

e-mail: malgorzata.ziental@um.nowaruda.pl

Finanse Gminy
ul. Rynek 1, piętro I, pokój nr: 10
telefon:+48 74 872 0312
osoby: Monika Bartnicka, Marta Pewniak, Anna Tuńska
e-mail: monika.bartnicka@um.nowaruda.pl, marta.pewniak@um.nowaruda.pl, anna.tunska@um.nowaruda.pl

Płace
ul. Rynek 1, piętro I, pokój nr: 9
telefon:+48 74 872 0311
Alicja Dobucka
e-mail: alicja.dobucka@um.nowaruda.pl


REFERAT DOCHODÓW

Kierownik
ul. Rynek 1, piętro I, pokój nr: 7
telefon:+48 74 872 0354
Mateusz Pawlik
e-mail: mateusz.pawlik@um.nowaruda.pl

ul. Rynek 1, piętro I, pokój nr: 8
telefon:+48 74 872 0309
osoby: Kamil Sawicki, Danuta Zielińska
e-mail: kamil.sawicki@um.nowaruda.pl, danuta.zielinska@um.nowaruda.pl

ul. Rynek 1, piętro I, pokój nr: 8
telefon:+48 74 872 0310
osoby: Barbara Garbicz, Marta Jałowiecka
e-mail: barbara.garbicz@um.nowaruda.pl

ul. Rynek 1, piętro I, pokój nr: 9
telefon:+48 74 872 0361
Natalia Jarosz
e-mail: natalia.jarosz@um.nowaruda.pl

ul. Rynek 1, parter, pokój nr: 1
telefon:+48 74 872 0350
osoby: Małgorzata Niewosz, Marta Martyniuk
e-mail: referat.dochodow@um.nowaruda.pl


Urząd Stanu Cywilnego
ul. Rynek 1, parter, pokój nr: 4
telefon:+48 74 872 0305
osoby: Iwona Fecko, Anna Sokół, Dominika Krzeczkowska, Piotr Sikora
e-mail: usc@um.nowaruda.pl 


Ewidencja Działalności Gospodarczej
ul. Rynek 1, parter, pokój nr: 3
telefon:+48 74 872 0357
Jolanta Janas
e-mail: edg@um.nowaruda.pl


Konserwator
ul. Rynek 1, parter, pokój nr: 4a
telefon:+48 74 872 0306
Leszek Dąbrowski


Biuro Obsługi Inicjatyw Pozarządowych - OHP
ul. Rynek 1, parter, pokój nr: 1
telefon:+48 74 872 0350
e-mail: nson@interia.pl


Biuro Obsługi Klienta, Centrala, Dowody osobiste, Meldunki
ul. Rynek 11, parter, pokój nr: 1
telefon:+48 74 872 0300, 74 872 0370
osoby: Anna Foryś, Magdalena Łasa, Marceli Stradomski
e-mail: bok@um.nowaruda.pl


STRAŻ MIEJSKA
ul. Rynek 11, parter, pokój nr: 2
telefon:+48 74 872 0317
telefon komórkowy:
komendant: 501 065 142
patrol Straży Miejskiej: 501 054 667
fax:+48 74 872 51 51
Komendant: Mirosław Kalitowski
e-mail: sm@um.nowaruda.pl


WYDZIAŁ ORGANIZACYJNY I KADR

Naczelnik
ul. Rynek 11, piętro IV, pokój nr: 403
telefon:+48 74 872 0347
Łukasz Jarosz
e-mail: lukasz.jarosz@um.nowaruda.pl

Fundusz Socjalny, Budżetowo-gospodarczy
ul. Rynek 11, piętro IV, pokój nr: 404
telefon:+48 74 872 0301
Barbara Chadryś
e-mail: woik1@um.nowaruda.pl 

Kadry
ul. Rynek 11, piętro IV, pokój nr: 405
telefon:+48 74 872 0318
Małgorzata Sacha
e-mail: gosia.sacha@um.nowaruda.pl

Archiwum zakładowe
ul. Rynek 11,
piętro I pokój nr: 105
telefon:+48 74 872 0358,
pietro III pokój nr 303,
telefon:+48 74 872 0358
Monika Panenka
e-mail: archiwum@um.nowaruda.pl 


WYDZIAŁ MIENIA KOMUNALNEGO

Naczelnik
ul. Rynek 11, piętro I, pokój nr: 102
telefon:+48 74 872 0351
Aneta Palczak
e-mail: aneta.palczak@um.nowaruda.pl

Zieleń miejska
ul. Rynek 11, piętro I, pokój nr: 103
telefon:+48 74 872 0322

telefon kom.: 500 100 212
Jarosław Żółty
e-mail: jaroslaw.zolty@um.nowaruda.pl

Sprzedaż nieruchomości, Użytkowanie wieczyste
ul. Rynek 11, piętro I, pokój nr: 109
telefon:+48 74 872 0325
osoby: Elżbieta Burgiel, Gabriela Traczyńska, Małgorzata Spiżewska, Gabriela Bożemska
e-mail: wmk@um.nowaruda.pl, gabriela.traczynska@um.nowaruda.pl, malgorzata.spizewska@um.nowaruda.pl

Gospodarka mieszkaniowa, dzierżawy gruntów, Cmentarze
ul. Rynek 11, piętro II, pokój nr: 205
telefon:+48 74 872 0333,
osoby: Dorota Habratowska, Dorota Michoń
e-mail: dorota.habratowska@um.nowaruda.pl, dorota.michon@um.nowaruda.pl


Wydział Ochrony Środowiska

Naczelnik
ul. Rynek 11, piętro II, pokój nr: 204
telefon: +48 74 872 0319
Marta Krupa
e-mail: marta.krupa@um.nowaruda.pl

ul. Rynek 11, piętro II pokój nr: 208
telefon: +48 74 872 0329
osoby: Małgorzata Jagielska, Justyna Jaster, Anna Fecko
e-mail: lesnik@um.nowaruda.pl, justyna.jaster@um.nowaruda.pl, anna.fecko@um.nowaruda.pl

ul. Rynek 11, piętro II pokój nr: 208
telefon: +48 74 872 0345
osoby: Adrianna Kupczyk
e-mail: adrianna.kupczyk@um.nowaruda.pl

ul. Rynek 11, piętro I, pokój nr: 104
telefon:+48 74 872 0321
osoby: Natalia Sobiela, Violetta Wójcikowska
e-mail: natalia.sobiela@um.nowaruda.pl, violetta.wojcikowska@um.nowaruda.pl


WYDZIAŁ SPRAW OBYWATELSKICH

Naczelnik
ul. Rynek 11, piętro I, pokój nr: 108
telefon:+48 74 872 0324 kom.: 512 043 372
Barbara Postrach
e-mail: wso@um.nowaruda.pl

Ewidencja ludności
ul. Rynek 11, piętro I, pokój nr: 107
telefon:+48 74 872 0323;+48 74 872 22 08
osoby: Beata Dąbrowska, Katarzyna Kapłaniak
e-mail: wso1@um.nowaruda.pl

Obrona Cywilna
ul. Rynek 11, piętro I, pokój nr: 107
telefon:+48 74 872 0338, kom.: 501 365 649
Janusz Poźniak
e-mail: oc@um.nowaruda.pl


WYDZIAŁ INFRASTRUKTURY I INWESTYCJI

Naczelnik
ul. Rynek 11, piętro II pokój nr: 209
telefon:+48 74 872 0341
Agnieszka Żołnierczyk
e-mail: agnieszka.zolnierczyk@um.nowaruda.pl

Drogi, kanalizacja
ul. Rynek 11, piętro II pokój nr: 210
telefon:+48 74 872 0335
osoby: Kornelia Klinicka, Joanna Sikora
e-mail: kornelia.klinicka@um.nowaruda.pl, joanna.sikora@um.nowaruda.pl

Oświetlenie uliczne
ul. Rynek 11, parter pokój nr: 3
telefon:+48 74 872 0340
Wiesław Czepielewski
e-mail: wieslaw.czepielewski@um.nowaruda.pl,

Inwestycje
ul. Rynek 11, piętro II pokój nr: 207
telefon:+48 74 872 0334
osoby: Janusz Król
e-mail: janusz.krol@um.nowaruda.pl


REFERAT ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO 

Kierownik
ul. Rynek 11, piętro II pokój nr: 206
telefon:+48 74 872 0331
Arkadiusz Stelmach
e-mail: arek.stelmach@um.nowaruda.pl

Zagospodarowanie przestrzenne
ul. Rynek 11, piętro II pokój nr: 206
telefon:+48 74 872 0331
osoby: Małgorzata Błądek, Karolina Kopacz
e-mail: malgorzata.bladek@um.nowaruda.pl, karolina.kopacz@um.nowaruda.pl


WYDZIAł ROZWOJU
ul. Rynek 11, piętro III, pokój nr: 305
telefon:+48 74 872 0339
naczelnik: Przemysław Herter
e-mail: przemyslaw.herter@um.nowaruda.pl

ul. Rynek 11, piętro III, pokój nr: 306
osoby: Małgorzata Kajling, Kinga Błaszczyk
telefon +48 74 872 0 307
e-mail: malgorzata.kajling@um.nowaruda.pl, kinga.blaszczyk@um.nowaruda.pl

Rzecznik Prasowy
ul. Rynek 11, piętro IV, pokój nr: 402
telefon:+48 74 872 0336,
osoby: Krzysztof Czajka
e-mail: rp@um.nowaruda.pl


Referat Turystyki i Promocji
ul. Rynek 2
telefon:+48 74 872 0308
Kierownik: Elżbieta Bisikiewicz
e-mail: ela.bisikiewicz@um.nowaruda.pl
osoby: Małgorzata Zawiślak, Kamila Prokop
e-mail: it@um.nowaruda.pl


INFORMATYK
ul. Rynek 11, piętro III, pokój nr: 311
telefon +48 74 872 0348
Łukasz Gizka, Daniel Mikrut, Mateusz Cichy
e-mail: lukasz.gizka@um.nowaruda.pl daniel.mikrut@um.nowaruda.pl, mateusz.cichy@um.nowaruda.pl


WYDZIAŁ INFRASTRUKTURY SPOŁECZNEJ

Naczelnik
ul. Rynek 11, piętro III, pokój nr: 302
telefon:+48 74 872 0326
Leszek Wójcik
e-mail: wis@um.nowaruda.pl

Obsługa szkół
ul. Rynek 11, piętro III, pokój nr: 304
telefon:+48 74 872 0327
Maciej Nikadon, Szymon Janas
e-mail: maciej.nikadon@um.nowaruda.pl, szymon.janas@um.nowaruda.pl

Fundusz alkoholowy, sport
ul. Rynek 11, piętro III, pokój nr: 304
telefon:+48 74 872 0349
Barbara Kraus-Tecl
e-mail: barbara.kraus@um.nowaruda.pl


ZESPÓŁ RADCÓW PRAWNYCH

ul. Rynek 11, piętro II, pokój nr: 201
telefon:+48 74 872 0346
osoby: Krzysztof Michalak, Kamila Zamolska, Marta Grodzicka
e-mail: zrp@um.nowaruda.pl


AUDYTOR WEWNĘTRZNY

ul. Rynek 11, piętro III, pokój nr: 309
telefon:+48 74 872 0359
Piotr Porębski
e-mail: aw@um.nowaruda.pl

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH

ul. Rynek 11, piętro III, pokój nr: 309
telefon:+48 74 872 0359
Kamila Kamińska
e-mail: iod@um.nowaruda.pl

Metryka

sporządzono
2014-12-03 przez Caban Justyna
udostępniono
2014-12-03 00:00 przez Cichy Mateusz
zmodyfikowano
2024-03-06 14:05 przez Cichy Mateusz
zmiany w dokumencie
ilość odwiedzin
22392
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.